Coaching kryzysowy jest metodą pracy z osobami przechodzącymi kryzys w życiu. Metodą, która pozwala im ten okres przejść łatwiej i szybciej stanąć na nogi, by zacząć budować nowy etap w życiu.

A czym jest kryzys? Kiedy możemy mówić o kryzysie?

Kryzys – jest wynikiem sytuacji, która wywołuje u kogoś bardzo silne emocje, zaburza jego normalne do tej pory funkcjonowanie, sprawia, że jego dotychczasowe życie chwieje się w posadach, a dana osoba nie potrafi sobie z tą sytuacją poradzić. Pomimo tego, że próbuje, stosuje znane jej i skuteczne dotychczas metody, nie potrafi odzyskać równowagi i wrócić do normalnego funkcjonowania.

Kryzys można obserwować na wielu płaszczyznach, ale generalnie dezorganizuje on życie osoby, której dotyka.

Coach kryzysowy pomaga takiej osobie odzyskać równowagę emocjonalną, uczy ją nowych strategii radzenia sobie, dąży do tego, żeby zobaczyła ona, że kryzys jest tylko etapem, a po nim nastąpi nowy, kolejny etap i można się do niego przygotować, zaplanować go sobie, pozbyć się tych emocji, nawyków, przekonań, które już nam nie służą, a nauczyć nowych, które pomogą nam żyć lepiej, świadomiej, bardziej w zgodzie ze sobą i z naszymi potrzebami.

Mówią obrazowo, coaching kryzysowy pozwala osobie w kryzysie dostrzec, że tunel, w którym się teraz znajduje, ma koniec, a u jego wylotu widać światełko i coach pomoże mu do tego światełka dotrzeć.

 

 


Pierwsza Konsultacja - wyślij swój kontakt - odezwę się!

 

 

 

 

 


Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację Polityki prywatności dostępnej do wglądu tutaj

Joanna Lange

Coach Kryzysowy

tel. 506 66 89 64

Skype: joanna.lange7

Gabinet w „Centrum Odkrycie” przy ulicy Sw. Bronisławy 24 w Krakowie  (zobacz na mapie)