Pewnie wiesz, że kiedy wali się świat dookoła Ciebie,  świat który wydawał Ci się stały i wieczny, to masz wrażenie, że ta przepaść zaraz Ciebie też pochłonie. Nie widzisz nic, poza swoim bólem,  nie jesteś w stanie spojrzeć dalej w przyszłość, niż do wieczora, no może do jutra rana.

Wydaje ci się, że to koniec świata, że nic już nie będzie takie samo.

I masz rację. Częściową.

To koniec pewnego świata. Koniec pewnego etapu. Kolejny na pewno nie będzie taki sam.

Ale kto powiedział, że będzie gorszy?

Każdy koniec, jest nowym początkiem. Dopóki oddychasz, dopóki twoje serce pompuje krew – dopóty możesz tworzyć swoje jutro.

Nie wierzysz? Wiem.

W kryzysie emocje są tak silne, że przesłaniają wszystko. Paraliżują, otumaniają, pozbawiają nas zdolności racjonalnego myślenia.

Niektórzy odcinają się od nich, zamrażają je, zamiatają pod dywan. Wydaje im się, że lepiej nic nie czuć, niż czuć ból. Jakoś funkcjonują. Jakoś. I do czasu.

Do czasu, gdy drobny fakt, jakiś obraz, melodia, słowo, odpali ten zbiornik pod ciśnieniem. Wybuch bywa tak silny, że trudno się po nim samemu pozbierać.

Ze mną, w bezpiecznej przestrzeni i w kontrolowany sposób dotkniesz wszystkich emocji, które w Tobie buzują, staniesz z nimi twarzą w twarz, nazwiesz je i pozwolisz im wypłynąć.

Oczyścisz się w ten sposób, pozbędziesz trucizny i zrobisz miejsce na nowe.

Zobaczysz, że dalej jest przyszłość, że masz wpływ na to jaka będzie, że możesz zadecydować co z dawnego życia ze sobą zabierasz, co zostawiasz, a co chcesz zdobyć, zbudować w kolejnym etapie życia.

Przekonasz się, że kryzys w życiu - to tylko pewien etap, który może otworzyć drogę do kolejnego, szczęśliwego i dobrego, może nawet lepszego, bardziej świadomego etapu życia.

Chcesz się przekonać? Zapisz się na Pierwszą Konsultację - do niczego cię ona nie zobowiązuje, a da Ci możliwość poznać mnie, zobaczyć jak pracuję i jak mogę Ci pomóc.

 

 


Pierwsza Konsultacja - wyślij swój kontakt - odezwę się!

 

 

 

 

 


Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację Polityki prywatności dostępnej do wglądu tutaj

Joanna Lange

Coach Kryzysowy

tel. 506 66 89 64

Skype: joanna.lange7

Gabinet w „Centrum Odkrycie” przy ulicy Sw. Bronisławy 24 w Krakowie  (zobacz na mapie)