Ciekawe jakie informacje byłyby dla Ciebie interesujące?

Czy to, że posiadam certyfikat coacha kryzysowego i coacha ACC ICF (największej międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów)?

Czy to, że jestem dojrzałą kobietą, mamą dwójki dzieci (w tym jednego dorosłego), żoną z wieloletnim stażem,  pochodzę z małego miasteczka 30 kilometrów od Piły, otoczonego jeziorami i pięknymi lasami, a od niedawna jestem zapaloną Tatromaniaczką?

A może ważniejsze byłoby dla Ciebie usłyszeć, że zajęłam się tym, bo sama przeszłam długą, czasem wyboistą drogę rozwoju i pokonałam małżeński kryzys?

Być może jednak ważniejsza będzie dla Ciebie informacja, że przez wiele lat wierzyłam, że praca może być pasją i szukałam takiej, którą nią dla mnie będzie.

Tak dotarłam w swoich poszukiwaniach do coachingu, potem do coachingu kryzysowego i zdecydowałam, że to tu, że tu zostaję, to chcę robić.

Bo ta praca ma dla mnie sens, daje mi poczucie, że robię coś, co zmienia życie innych na lepsze, daje mi siłę, żeby wciąż się douczać, rozwijać swoje kompetencje.

A klienci, którzy kończąc pracę ze mną stają się innymi ludźmi, którzy śmiało idą w przyszłość, wiedząc kim są i dokąd idą – są najlepszą nagrodą.

Czy może być fantastyczniejsza praca? Dla mnie – nie.

 

 


Pierwsza Konsultacja - wyślij swój kontakt - odezwę się!

 

 

 

 

 


Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację Polityki prywatności dostępnej do wglądu tutaj

Joanna Lange

Coach Kryzysowy

tel. 506 66 89 64

Skype: joanna.lange7

Gabinet w „Centrum Odkrycie” przy ulicy Sw. Bronisławy 24 w Krakowie  (zobacz na mapie)